نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل باجاری

1285
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23875
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل باجاری

سلام من یه جاری دارم که باهم دیگه اصلانمیسازیم چیزی که ناراحتم میکنه اینه که جاریم اجازه نمیده شوهرش حتی جواب سلام منم بده وخودش وشوهرش رفتاربدی باهام دارن وهمیشه جاریم کنایه بارم میکنه ودرهمه حال میخواداذیتم کنه اونوقت ازاون طرف شوهرم خیلی باجاریم رفتارش خوبه وباهاش گرم میگیره واین موضوع عذابم میده. هرچی به شوهرم میگم رفتارهای اونابامن اینطوریه وخودشم میدونه امابدترمیکنه. جاری بیشتروقتهاازشوهرم پول بعنوان قرض میگیره اماپس نمیده باوجودیکه وضع مالی خوبی هم داره. بخداهرچی کنایه جاری بهم میزنه شوهرم میگه جرات نداری جوابشوبدی که به زن داداشم بی احترامی نشه. اونوقت اگه من حرفی زدم شوهرم فحشم میده وکتکم میزنه. ازطرفی دیگه خانواده شوهرم علنابین من وجاریم چنان فرق میذارن وتبعیض قاعل میشن که دلم میشکنه شوهرمم مدام تعریف اونوپیش من میده وتودعواهامون میگه توخاک پای زن داداشمم نیستی وتحقیرم میکنه ومیگه توبه زن داداشم حسادت میکنی. چیکارکنم؟اگه بخاطرپسرم نبودتاحالاجداشده بودم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل باجاری

از من میفهمی یه هلکوپتری برو برا جاریت و یه دست کتک حسابی بهش بده تا دلت خنک شه
    بعدش هم دیگه کاری باهاش نداشته باش و ادم حسابش نکن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19884
    تشکـر
    44
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من میدونم تو یه مادری و یه مادر هر کاری شده واسه زندگی و آینده بچه اش میکنه چون بهشت زیر پای مادر
    سعی کن جاریت رو تو زندگیت کم رنگ کنی
    سکوت و بیمحلی بهترین جوابه طرف واقعا میسوزه و کم کم اونم بهت بی محل میشه
    میدونم سخته ولی در قبال بدی تو خوب بودن خودت رو نشون بده مخصوصا جلوی پسرت در قبال رفتار پدرش
    زندگیت رو نگه دار مطمئنا راههایی هست وجود جاریت تو زندگیت محو یا حتی خیلی کم رنگ بشه
    وقتی رفتاری از جاری یا شوهرت دیدی زیاد جواب نده یعنی فقط حرف دلت رو بزن جو رو متشنج نکن اعصابت رو میتونی اون لحظه با ذکری یا اسم خدا آروم کنی به خدا خیلی تاثیر داره
    یه چیر دیگه سعی کن تا میتونی خودت رو به پسرت نزدیک کنی باهاش هم دوست باشی هم مادر
    اگه پسرت بزرگه تا حدی که درک کنه بعضی مواقع غصه هاتو با اون در میون بذار
    منظورم اینه پسرت رو پشت و پناه و حامی خودت بار بیار تا بزرگ شد همیشه و همجوره حمایتت کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

چی باعث شده بین شما دوتا جاری اینقدر تفاوت قائل بشن؟
    ایا ایشون از نظر فرهنگی، تحصیلی، چهره، مالی و... برتری خاصی نسبت به شما دارن؟
    چرا ایشون از همسر شما پول میگیره؟ و برادر شوهرتون در جریان هست؟
    بالاخره مشکل از یه جایی شروع شده که به اینجا رسیده وگرنه ادم باید روانی باشه که بیخود و بی جهت به طرف مقابل فحاشی کنه و اطرافیان هم چیزی بهش نگن.
    اگه ممکنه درباره علت شروع اختلافاتتون بیشتر توضیح بدین.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23875
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله شوهرشم میدونه که ازشوهرمن پول میگیره اختلاف مابیشتربخاطرتبعیضی بودکه خانواده شوهرم خصوصامادرشوهرم بین ماگذاشت وبه بهانه های مختلف حرفهایی بین من وجاریم ردوبدل میکردوبینمون اختلاف مینداخت معتقدبوددوتاعروس نبایدباهم صمیمی باشن. جاریمم چون میبینه شوهرمن ازهمه لحاظ ازشوهرخودش برتره حسادت میکنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

ببین این وضعیت تو اکثر خونه ها هست.
    معمولا کسایی که بدترن همیشه جایگاه بهتری دارن چون افراد میترسن که بهشون چیزی بگن و بعد خدانگهدار و طرف بذاره بره مخصوصا اینکه می گید برادر شوهرتون هم پشتشه
    خب دو راه دارید.
    یکی اینکه بهش اصلا محل نذارید همونطور که دوستان گفتن و از این به بعد کوچکترین بدی ازش به همسرتون نگید و سعی کنید که جایی که اون هست نباشید یا اگه هستید و تیکه می اندازه فقط سکوت کنید و هیچ عکس العملی تو چهرتون نشون ندید.
    راه دوم که من انتخابش کردم و تقریبا جواب گرفتم اینه که شما هم برید تو تیم خانواده شوهرتون و وقتی همه از اون تعریف می کنن شما هم تعریف کنین و هر کاری که اون کرد شما جلو جمع بهش محبت کنید اونوقت وقتی می بینه که موقعیتش در خطره اونم خودش رو اصلاح می کنه .
    بعدم دیگه از اون ژست جاری بودن میاد بیرون.
    بقیه هم از این همه ایراد گرفتن و تحقیر کردن شما دست بر می دارن و همسرتون هم رفتارش به کلی عوض می شه.
    من خودم این راه دوم و امتحان کردم دیدن اینکه جاریتون رو بیشتر از شما تحویل بگیرن خیلی سخته چون خودمم می دونم که چه حسی به آدم می ده اما وقتی اونا می بینن که شما هم دارید از اون تعریف می کنید دیگه اصلا تعریف ها خیلی کم می شه. و به حداقل می رسه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد